BÜYÜK ÖLÇEKLİ İŞLETME ÇÖZÜMLERİ
BÜYÜK ÖLÇEKLİ İŞLETME ÇÖZÜMLERİ
Unify/Siemens Openscape 4000
Unify/Siemens Openscape 4000

Unify HiPath 4000, BT pazarının, lider Yakınsanmış (converged) İletişim IP Haberleşme platformudur. Esnek iş akışı seçenekleri, iş süreçleri ve iş akışı entegrasyonu, yüksek elverişlilik, en üst düzeyde güvenlik, güçlü performans ve maliyet avantajları sunmaktadır.

Unify HiPath 4000, tek bir sistem içerisinde 300’den 12.000 kullanıcıya kadar, tek bir ağ içerisinde ise 100.000 kullanıcıya kadar ölçümlenebilirlik sağlamaktadır. Unify HiPath 4000’in mimarisi, bağımsız sistemlerinin de dahil olduğu IP dağıtımlı şubelerden, karmaşık kurumsal ağlara kadar çeşitli esnek yayılım modellerini destekler. Hem kompakt PCI üzerinde konumlandırılabilmesi hem de endüstri standardındaki sunucular üzerinde yazılım olarak çalıştırılabilmesi özelliği, veri merkezi uygulamaları için ideal kılmaktadır.

Unify HiPath 4000, yeni açık yazılım mimarisi ile müşterilerine,iletişimi en sağlıklı ve en güvenli hale getirecek, düşük maliyetli seçenekler sunarak, verimliliğin ve üretkenliğin artmasını sağlar.

Mevcut telefon sistemlerini koruyup, IP tabanlı haberleşme sistemlerinin avantajlarından faydalanmak isteyen müşteriler için birinci sınıf bir çözüm olan Unify HiPath 4000, analog, dijital, DECT ve IP cihaz kullanıcılarını herhangi bir gateway e ihtiyaç duymadan tek bir yapı üzerinde destekler.

Unify HiPath 4000, yenilikçi özellikleri ile müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına anında karşılık veren bir iletişim çözümüdür. Dünya çapında 25.000’den fazla müşteriye hizmet vermesi, bunun en önemli kanıtlarındandır. Gelişmiş mimarisi, müşterilerinin mevcut yatırımlarını korumasına imkân tanır. Yazılım, donanım ve lisanlama konusundaki yenilikler, müşterilerin kullandığı çözümleri sürekli güncel kılmakta, işletmelere maliyet avantajı sağlamakta ve IP haberleşme sistemlerine değer katmaktadır. Unify HiPath 4000 aynı zamanda, sistemini taşımak isteyen kullanıcılara düşük maliyetli lokasyon değiştirme seçenekleri de sunar

"Esneklik sunar ve müşterilerine seçenek sağlar"

Geleneksel ve IP haberleşme sistemlerinin özelliklerini bir arada bulunduran Unify HiPath 4000, kullanıcıların tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için, geniş uç nokta seçenekleri ve mobilite alternatiflerine sahiptir

Unify HiPath 4000 aynı zamanda, bir merkezden yönetilen ve birçok şubeye sahip organizasyonlarda, kurumun ölçeği ve lokasyon ihtiyaçları ile uyum sağlayacak gerekli esnekliği sunar.

Neden Unify HiPath 4000?

- Kuruma gerçek anlamda değer katacak en geniş iletişim uygulamaları kombinasyonunun seçilmesi, 
- 100.000 kullanıcıya kadar ölçeklenebilirlik, 
- IP dağıtımlı şubelerden, karmaşık kurumsal yapılara ve bağımsız sistemlere kadar birçok esnek yayılım modelenin desteklenmesi, 
- En üst düzey güvenirlik ve sürdürülebilirlik,geleceği garanti eden mimari, 
- Unify HiPath 4000 müşterileri için komple yatırım koruma, 
- Lisans taşıma ve OpenScape Voice üzerine uygulama kolaylığı için Flex Lisanslama’danfaydalanabilme olanağına sahip olmak demektir

Unify HiPath 4000 şube çözümleri, küçük şubelerin ve ev ofislerin, kurumun ses ve veri ağlarına sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini sağlar.Böylelikle kurum, iş dünyasının değişen dinamiklerine hızlıca uyum sağlayabilir. Çözüm,üçüncü parti sistemlerin Unify HiPath 4000 ortamı ile değiştirilmesine imkân vermektedir. Bu değişimi,arayüzleri standartlaştırarak, dağıtık ofis ağlarında iş sürekliliğini sağlayarak ve maliyetleri azaltarak gerçekleştirmektedir.

Çözümler, firmanın rekabet avantajını sürekli kılan yeniliklerin ve verimliliğin geliştirilmesi için gereken ortamı sağlamaktadır.

Özellikler:

- Şube sistemlerindeki donanım yatırımlarının ve bakımların azalması, 
- Artan kurumsal esneklik ve ölçülebilirlik, 
- 3. parti ürünler ile kesintisiz değişim, 
- Kurulum ve bakım maliyetlerinde azalma, 
- Tüm şirkette standardize edilmiş Unify HiPath 4000 kullanımı, 
- Unify Enterprise Communications uçtan uça çözümü, 
- Unify HiPath 4000 ile bağlantı kaybı olması durumunda dahi tamamen sürdürülebilirlik özelliği.

Daha fazlası için...

 
/content/projectimg/2018_6_12_11_55_33_901.png
Unify/Siemens Openscape Voice
Unify/Siemens Openscape Voice


OpenScape Voice, orta ve büyük ölçekli şirketler için Unify'ın en önemli ses platformu çözümüdür. Bu SIP tabanlı ses uygulaması, veri merkezi özellikleri göz önünde bulundurularak ve sanallaştırılmış bir mimari içinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. OpenScape Voice ile telefonlar, ağ geçitleri ve survivability uygulamaları dahil olmak üzere ek çözüm bileşenlerini entegre etmek de mümkündür.

 

OpenScape Voice’un başlıca yetenek ve özellikleri:

 

Açık standartlar etrafında inşa edilen Carrier-grade güvenilirlik

Tek platformda 100.000 kullanıcıya kadar yüksek ölçeklenebilirlik

Veri merkezine ve bulut ortamlarına kolay entegrasyon için tüm uygulamları ile sanallaştırılma (Fits into virtualized architecture (VMware), delivered as a vApp )

100% call failover support – no lost calls on a single node failure

SIP tabanlı oturum yönetimi

Multi-tenant support

Yerleşik medya sunucusu

Uçtan uca şifreleme ve VPN ile güvenli iletişim

Auto-attendant ( Sesli karşılama sistemi)

Grup çağrısı ve gelişmiş konferans özellikleri

Mobil Çözümler ile gelişmiş Tümleşik İletişim Özellikleri

Uzak lokasyonlarda güvenilirlik ve kesintisiz uzak ofis (survival branch) çözümleri

OpenScape Branch 500i ile PSTN ara bağlantı desteği ( Analog , PRI, BRI , SIP Trunk ile Servis Sağlayıcılar ile sorunsuz entegrasyon )

Düşük maliyetli SIP trunk ve daha yüksek güvenlik için Entegre SBC Çözümü

Geniş Lisanslama Seçenekleri  – Permanent (CAPEX), Subscription (OPEX)

 

OpenScape Ses Ekosistemi:

OpenScape Voice Çözüm Bileşenleri:

OpenScape Voice

OpenScape Branch

OpenScape Session Border Controller

OpenScape Management Applications including:

OpenScape Common Management Platform

OpenScape User Management

OpenScape Deployment Service

OpenScape Fault Management

OpenScape Accounting

 

OpenScape Enterprise Express, OpenScape Voice ekosisteminde bulunan uygulamaların çoğunu, 5.000 kullanıcıya kadar olan işletmeler için önceden yapılandırılmış , entegre edilmiş compact bir Openscape Voice modelidir.


/content/projectimg/2018_6_12_11_55_40_792.png

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2018