HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Enkonet İletişim, yüksek teknolojiye sahip ürün ve hizmetleri projelendiren, bu ürün ve hizmetlerin satışını ve satış sonrası desteğini sağlayan, istikrarlı bir şekilde büyüyen ve kendini sürekli geliştiren, uçtan uca iletişim sistemleri sunan bir teknoloji şirketidir.


Enkonet İletişim; Başarılarını gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğu kurum kültürü ile, bu sektörde ilklerin arasında yer alır. Amacı; ihtiyaçları ve beklentileri doğru tespit ederek, sunulacak ürün ve hizmetleri belirli kalıplar ve sınırları belli olan tektip çözümlerden sıyrılarak, en uygun kaliteli ve güvenilir çözümü hızlı bir şekilde her müşteriye ve her soruna özel olarak projelendirme imkanı sunmak ve bu projeleri uygulamaya koymaktır. Kurumca müşteri memnuniyeti her şeyin üzerinde tutulur.


Enkonet İletişim olarak, bilgili, becerikli, çalışkan, dürüst ve kurumuna bağlı, sürekli yinelenmeyi değil de yenilenmeyi ve gelişmeyi kendisine ilke edinmiş, birbirine saygı ve sevgi duyan, ekip ruhunu benimsemiş uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Sahip oldukları bu özellikler sayesinde kaliteden ödün vermeyen, her zaman kurumunun itibarını koruyan, karar ve hedeflerini paylaşan, esnek ve yatay yapı içinde hızlı karar verebilen, her gün gelişen teknolojiyi takip edip analiz yapabilen, sektördeki her türlü yeniliğe ayak uydurabilen bir ekip ortaya çıkmıştır. Enkonet İletişim ve çalışanları ayrıca, çevreye duyarlı çözüm önerileri ve projeler sunmayı da kendilerine ilke edinmişlerdir. Tüm bu ilkelerimiz, özelliklerimiz ve ödün vermediğimiz kalitemizle birlikte girdiğimiz her işte başarılı olacağımıza inancımız tamdır.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2018