CALLFOCUS
CALLFOCUSCallFocus, ses altyapısının verimli yönetimini sağlayan, her ölçekte işletmeye uygun esnek tasarımı ile tüm telefon santrali modelleri ile uyumlu çalışabilen, ses iletişimini kontrol altına alan bir çağrı kayıt yazılımıdır.
CallFocus, esnek düzenlenebilir zengin raporlama seçenekleri, güncel görsel tasarımı ve işletmelerin organizasyon yapısına uygun lisanslama modeli ile işletmelerin farklı lokasyonlarındaki farklı sistemlerini IP altyapısı üzerinden raporlayabilmektedir.
Call Focus, öne çıkan özellikleri ile işletmenize esnek bir Çağrı Raporlama seçeneği sunar:
•   Web tabanlı arayüzü, merkezi veri tabanı uygulaması, uzak noktalardan güvenli ve gerçek zamanlı veri aktarımı özellikleri ile eksiksiz bir çağrı kayıt raporlama ve maliyet yönetim çözümü olarak öne çıkıyor. 
•   Sınırsız kullanıcı/dahili/hat/departman tanımına imkan vermesinin yanı sıra detaylı yetkilendirme ile lokasyon ve bölüm bazlı raporlama seçenekleri sunmaktadır. 
•   Birbirlerinden farklı coğrafi noktalarda şubeleri bulunan işletmenin tüm telefon giderleri, tek merkezde kurulan yazılım üzerinde
merkezi veri tabanında saklanıyor. Bu sayede tüm şubelerin telefon giderleri ip altyapı üzerinden gerçek zamanlı ve güvenli bir şekilde merkezden raporlanabilmektedir.
•   Kolay kurulum, Windows 10 desteği ve düşük donanım ve lisans gereksinimi.

Her hakkı saklıdır. Enkonet Teknoloji A.Ş.'nin lisanslı ürünüdür. Kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. © 2018